Praca: Staż - referent ds. biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent ds. biurowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/19/3483
OBOWIĄZKI:
pon. - czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Podstawowa obsługa oprogramowania Office, Internetu, kserokopiarki, drukarek, faksu i sprzetu biurowego


Wymagania inne:

rzetelność, sumienność, uprzejmość, punktualność

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Specjalista ds. Obsługi klienta z j. niemieckim

utrzymywanie wysokiej jakości obsługi Klienta w j. niemieckim,wsparcie klientów w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów,zarządzanie bazą danych,bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez chat,bliska współpraca z działem księgowym, sprzedażowym...

Opiekun Finansowy

 Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste:Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka.Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.   Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie -...

Referent

Warunki pracyWarunki pracy:Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:•praca biurowa o charakterze administracyjno-biurowym,•zagrożenie korupcją,•ciągła obsługa podatników,Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne...