Praca: Staż - referent ds. biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - referent ds. biurowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/19/3483
OBOWIĄZKI:
pon. - czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Podstawowa obsługa oprogramowania Office, Internetu, kserokopiarki, drukarek, faksu i sprzetu biurowego


Wymagania inne:

rzetelność, sumienność, uprzejmość, punktualność

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Doradca Klienta

 Dołączając do jednego z naszych zespołów będziesz odpowiedzialny m.in. za:dbanie o pozytywne doświadczenie klienta,realizację planów sprzedażowych,wygląd i wystrój sklepu.Jeśli jesteś osobą:pozytywnie nastawioną do życia,nie bojącą się szybkiego...

Visual Merchandiser

 Będziesz odpowiedzialny m.in. za:koordynację i dbałość o właściwą ekspozycje produktu w sklepie,analizę raportów sprzedaży,dbanie o pozytywne doświadczenie klienta.Jeśli jesteś osobą:posiadającą minimum półroczne doświadczenie na podobnym...

Promotor Marki Dekoral

Posiadasz doświadczenie w pracy jako Promotor, Ambasador, Doradca Klienta, we wsparciu sprzedaży lub merchandisingu,Cechuje cię dobra prezencja, miła aparycja i komunikatywność,Łatwo nawiązujesz kontakty i szybko budujesz relacje z ludźmi,Szybko się...