Praca: Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Pracownik prac dorywczych
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0320
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Dyrektor sprzedaży i marketingu – projekt greenfield

Zadania: Pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami z branży automotive (elementy do silników elektrycznych i hybrydowych) Opracowanie i wdrożenie kompleksowych strategii sprzedaży i marketingu zgodnie z celami strategicznymi firmy Analiza trendów rynkowych,...

Asystent geodety - staż

Praca biurowa i w terenie, teren Krapkowic Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Specjalista ds. obsługi klienta

- czynności związane z obslugą klienta, fakturowanie, kompletowanie dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Język: niemiecki, w mowie - B1 -...