Praca: Instalator sieci światłowodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Instalator sieci światłowodowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0823
OBOWIĄZKI:
Instalowanie sieci światłowodowych na budowie sieci światłowodowych.Praca wg. zleceń na terenie Opola oraz woj. opolskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: Instalowanie sieci światłowodowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu