Praca: Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik restauracji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0142
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie kanapek, sałatek, deserów, napojów, sprzedaż tych produktów, prace porządkowePraca w godz. od 6:00 do 6:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Operator wózka widłowego - pracownik logistyki

rozładunek i załadunek dostaw, wydawanie towaru na produkcję, kontrola stanów magazynowych. chęć do pracy, sumienność i dokładność, spostrzegawczość, dobra organizacja pracy własnej, aktualny certyfikat UDT na obsługę wózków widłowych.

Konserwator

Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż. Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż. Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż. Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad...

Księgowa / Księgowy

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko księgowego, któremu chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z prowadzeniem pełnej księgowości bilansowej i podatkowej, przygotowywaniem sprawozdań i deklaracji finansowych oraz wewnętrznych sprawozdań i...

Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

FIRMA OFERUJE: Dochód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Pakiet benefitów, tj.: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny Konkursy, które...