Praca: Operator urządzeń technologicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Operator urządzeń technologicznych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0507
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń. Prowadzenie procesu produkcyjnego. Sprzątanie linii i otoczenia. Przezbrojenie maszyn i urządzeń. Zapewnienie ciągłości produkcji. Przygotowanie opakowań do produkcji. Kompletowanie wyrobu gotowego. Obsługa linii pakującej/ mieszającej. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Dbanie za terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w pracy na produkcji. Prawo jazdy kat. B w przypadku braku doświadczenia produkcyjnego. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym. Umiejętność pracy w zespole. Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie