Praca: Technik rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Technik rachunkowości
Miejsce pracy: Grodków
Numer: StPr/19/0396
OBOWIĄZKI:
Wstępna kontrola dokumentów księgowych, przygotowywanie dokumentów w zwiazku z zatrudnianiem pracowników, sporządzanie umów cywilnoprawnych, segregacja dowodów ksiegowych, obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Grodków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Specjalista ds. Obsługi klienta z j. niemieckim

utrzymywanie wysokiej jakości obsługi Klienta w j. niemieckim,wsparcie klientów w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów,zarządzanie bazą danych,bieżący kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez chat,bliska współpraca z działem księgowym, sprzedażowym...

Opiekun Finansowy

 Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste:Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka.Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.   Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie -...

Referent

Warunki pracyWarunki pracy:Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:•praca biurowa o charakterze administracyjno-biurowym,•zagrożenie korupcją,•ciągła obsługa podatników,Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne...