Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Technik administracji
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Operator zaklejania

Przyjecie od poprzednika realizacji zleceń produkcyjnych, zapoznanie się z planem produkcji, sprawdzanie stanu technicznego zaklejarki, rozładunek dostaw, komponentów, usuwanie i zgłaszanie awarii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak...

Młodszy operator maszyny pomiarowej 3D (CMM)

obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej w laboratorium metrologicznym, współpraca przy wykonywaniu pomiarów geometrycznych, optycznych oraz pomiarów innych charakterystyk detali na zgodność z rysunkiem technicznym, wykonywanie raportów z pomiarów i...

Specjalista ds. inwestycji - nieruchomości

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Strategiczny rozwój nieruchomości polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów; Wyszukiwanie najemców i prowadzenie negocjacji w sprawie ustalenia warunków najmu Uzyskiwanie pozwoleń na...