Praca: Szwacz maszynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Szwacz maszynowy
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0148
OBOWIĄZKI:
zgodnie z zakresem obowiązków
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Kluczbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Mechanik samochodowy

Oferujemy: stałe zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, terminowe płatności + premie dogodny system pracy, dodatki do wynagrodzenia (paczki, bony, spotkania firmowe), Od kandydatów oczekujemy: zaangażowanie w wykonywaną pracę doświadczenie w pracy mechanika

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Organizowanie pracy recepcji Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących Rezerwacja salek konferencyjnych Przygotowywanie identyfikatorów dla gości Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku również z zakresu maszyn...

Młodszy operator produkcji (m/k)

jakościowe i ilościowe wyprodukowanie zaplanowanych detali, produkcja zgodnie z wytycznymi dotyczącymi szczegółowych norm, które musi spełniać produkt, bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych prac. dyspozycyjność do pracy w systemie...

Księgowa / Księgowy

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko księgowego, któremu chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z prowadzeniem pełnej księgowości bilansowej i podatkowej, przygotowywaniem sprawozdań i deklaracji finansowych oraz wewnętrznych sprawozdań i...