Praca: Stolarz meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Stolarz meblowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/19/3484
OBOWIĄZKI:
Praca z maszynami i narzędziami stolarskimi, wykonywanie mebli z drewna i płyt PWC, składanie mebli, praca w godz. 6-14.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Podstawowa obsługa komputera

Wymagania inne:

umiejętność pracy z narzędziami stolarskimi ręcznymi oraz elektrycznymi, zdolości manualne, umiejętność składania mebli, odpowiedzialność, dokładność.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 368 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu