Praca: Staż - stażysta tester

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - stażysta tester
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0392
OBOWIĄZKI:

Pon-Pt 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Certyfikat ISTQB, umiejętność pracy w grupie, chęć zdobywania wiedzy

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Specjalista ds rozliczania gwarancji motoryzacyjnych

rozliczanie napraw gwarancyjnych zgodnie z wymaganiami producenta; kontrola nad wnioskami gwarancyjnymi; konsultacje oraz pomoc w zakresie prawidłowego przebiegu procedur napraw gwarancyjnych. wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i napraw pojazdów samochodowych...

Kasjer / Kasjerka

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...