Praca: Staż - opiekun

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - opiekun
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/0685
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie średnie + kurs Opiekuna lub Szkoła Opiekunów, umiejętność wykonywania zadań na danym stanowisku pracy, osoba bez przeciwwskazań zdrowotnych, dokładna w pracy, cierpliwa, sumienna

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Sales Ninja in IT (B2B)

Niniejsza oferta kierowana jest w szczególności do osób z rozbudowaną siecią kontaktów biznesowych w IT. Zakres obowiązków: sprzedaż usług rekrutacyjnych oraz outsourcingowych w branży IT oraz jej pokrewnych.nawiązywanie kontaktów z klientami oraz...

Staż - asystent do spraw księgowości i kadr

Pon-Pt 8.00-16.00Wymagania dodatkowe:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakWykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakWymagania inne:Wykształcenie średne ekonomiczne, znajomość Programu Płatnik, umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu i...