Praca: Staż - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - magazynier
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2127
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie elektryczne lub elektrotechniczne, mile widziana obsługa wózka widłowego, dobre predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Kierownik produkcji maseczek

Zapewnienie ciągłości produkcji przy prawidłowym i optymalnym wykorzystaniu maszyn, przyrządów, podzespołów. Kontrolowanie parametrów wydajności produkcji, analizowanie wyników i na ich podstawie wprowadzanie usprawnień, kreowanie i wdrażanie nowych...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Organizowanie pracy recepcji Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących Rezerwacja salek konferencyjnych Przygotowywanie identyfikatorów dla gości Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku również z zakresu maszyn...

Kelner

Obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Spichrzowy - Konserwator

Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż; Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż; Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż; Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad...