Praca: Staż - konserwator powierzchni płaskich

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - konserwator powierzchni płaskich
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/20/2685
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

dokładność, zaangażowanie, umiejętność sprzątania i organizacji miejsca pracy, osoba spokojna i sprawna fizycznie

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Operator zaklejania

Przyjecie od poprzednika realizacji zleceń produkcyjnych, zapoznanie się z planem produkcji, sprawdzanie stanu technicznego zaklejarki, rozładunek dostaw, komponentów, usuwanie i zgłaszanie awarii. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak...

Młodszy operator maszyny pomiarowej 3D (CMM)

obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej w laboratorium metrologicznym, współpraca przy wykonywaniu pomiarów geometrycznych, optycznych oraz pomiarów innych charakterystyk detali na zgodność z rysunkiem technicznym, wykonywanie raportów z pomiarów i...

Specjalista ds. inwestycji - nieruchomości

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Strategiczny rozwój nieruchomości polegający na optymalnym wykorzystaniu posiadanych zasobów; Wyszukiwanie najemców i prowadzenie negocjacji w sprawie ustalenia warunków najmu Uzyskiwanie pozwoleń na...