Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0594
OBOWIĄZKI:
sprzątanie powierzchni biurowej ok 500 m kw., 80 stanowisk pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Doradca Klienta

Poszukujemy osoby, która: pracowała w sprzedaży produktów bankowych, finansowych lub telekomunikacyjnych (jeśli nie masz doświadczenia, możesz je zdobyć na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta), posiada wykształcenie min. średnie, jest silnie nastawiona...

Dyrektor personalny

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Tworzenie i monitorowanie procesów zarządzania personelem w organizacji Kształtowanie i realizację strategii HR (w tym zarządzanie zespołami rozporoszonymi) Politykę kadrową i płacową (w tym także dla...

Starszy inspektor

Warunki pracy Praca w siedzibie Urzędu. Narzędzia pracy: standardowy zestaw komputerowy. warunki architektoniczne budynku Urzędu: winda, toalety i podnośnik dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Zakres zadań Prowadzi sprawy o ustalenie koordynacji systemów...

Ślusarz-spawacz

Spawanie konstrukcji blaszanych, szlifowanie spoin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: Spawanie łukowe metodą MAG (135) drutem elektrodowym litym w osłonie gazów aktywnych (CO2, H2, O2, N2, NO)