Praca: Spawacz metodą mig-mag

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Spawacz metodą mig-mag
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0095
OBOWIĄZKI:
Praca przy spawaniu konstrukcji stalowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok na stanowisku spawacza.

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu