Praca: Pracownik transportu wewnętrznego

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik transportu wewnętrznego
Miejsce pracy: Niemodlin
Numer: StPr/21/0950
OBOWIĄZKI:
•załadunek elementów konstrukcji na samochody ciężarowe•odpowiednie zabezpieczenie załadowanych elementów, przykręcanie barierek zabezpieczających•transport konstrukcji wielkogabarytowych na terenie zakładu•sprawdzanie kompletności dostaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych z napędem spalinowym (w tym zasilanych LPG, w tym podnośnikowych, widłowych)
Uprawnienia: Kurs - Wózki widłowe

Miejsce pracy:

Niemodlin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu