Praca: Pracownik produkcyjny

Firma FAM Sp. z o. o., specjalizująca się w branży cynkowniczej, poszukuje pracowników na stanowisko

Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Opole
Oferujemy:
  • zatrudnienie przez agencję pracy
  • możliwość długofalowej współpracy i zatrudnienie przez zakład na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy
  • premie uzależnione od zaangażowania w powierzone obowiązki
  • wolne weekendy
  • środki ochrony osobistej
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pakiet socjalny
  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Opis stanowiska:
  • właściwe oznaczanie i etykietowanie statusu materiałów i wyrobów
  • wykonywanie obowiązków zgodnie z obowiązującymi standardami pracy i jakości wykonywanej usługi.
  • realizacja zadań produkcyjnych wynikających z realizacji planu produkcji.
  • przestrzeganie przepisów BHP
Oczekiwania:
  • duże zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane
  • uprawnienia UDT na wózki lub suwnice – mile widziane
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAM Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7, 01-066 Warszawa zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłej rekrutacji.