Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0318
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn do produkcji płyt z tworzyw sztucznych, kruszarki, praca przy linii, przygotowanie mieszanek produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych z napędem spalinowym (w tym zasilanych LPG, w tym podnośnikowych, widłowych)

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu