Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/22/3170
OBOWIĄZKI:
Mieszanie komponentów z piasku. Pakowanie piasku do worków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku. Wymagana gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00, także w soboty, dyspozycyjność. Gotowość do pracy fizycznej. Dźwiganie worków z piaskiem o wadze 25 kilogramów.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu