Praca: Operator stopnia piętrzącego - konserwator budowli wodnych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Operator stopnia piętrzącego - konserwator budowli wodnych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0203
OBOWIĄZKI:
Obsługa Stopnia Wodnego Groszowice, konserwacja urządzeń hydrotechnicznych oraz terenów zieleni należących do hydrowęzła.Praca w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00Miejsce stawienia się w Opolu ul. Odrowążów 2
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe typ: preferowane techniczne, doświadczenie zawodowe z zakresu mechaniki, obowiązkowa karta pływacka, mile widziane umiejętności z zakresu mechaniki

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 850 - 3 420 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu