Praca: Monter systemów alarmowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Monter systemów alarmowych
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0317
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska:Konserwacja naprawa i instalacja systemów bezpieczeństwa,konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowanianaprawa bieżących usterekwykonywanie instalacji systemów bezpieczeństwa , syst, alarmowych, p-poż ,kontroli dostępu, telewizji przemysłowej CCTV
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy A B
Uprawnienia: Instalowanie systemów alarmowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Konserwacja naprawa i instalacja systemów bezpieczeństwa[Umiejętność 1] : wykonywanie instalacji systemów bezpieczeństwa , syst, alarmowych , p-poż ,kontroli dostępu , telewizji przemysłowej CCTV

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu