Praca: Młodszy specjalista ds. realizacji kontraktów

Młodszy specjalista ds. realizacji kontraktów
Miejsce pracy: Krapkowice

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę dokumentów kadrowych i administracyjnych dla rynku Holandia i Belgia
  • Rejestrację delegowanych pracowników na portalach rządowych i portalach klientów na rynku Beneluks
  • Wsparcie w obsłudze zamówień ŚOI i elektronarzędzi
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników realizujących usługi na projektach
  • Ścisłą współpracę z osobami odpowiedzialnymi za realizację kontraktów
  • Wsparcie kierownika kontraktów w obszarach sprawozdawczości administracyjnej i raportowania
  • Ścisłą współpracę z kierownikiem kontraktów i kierownikami robót na rynku Beneluks
  • Kontakt z klientami i dostawcami

Oczekiwany profil kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office, Teams
  • Dyspozycyjność
  • Skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Proponujemy Ci:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED
  • Możliwość korzystania z bufetu serwującego śniadania
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Mechanik samochodowy

Oferujemy: stałe zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, terminowe płatności + premie dogodny system pracy, dodatki do wynagrodzenia (paczki, bony, spotkania firmowe), Od kandydatów oczekujemy: zaangażowanie w wykonywaną pracę doświadczenie w pracy mechanika

Recepcjonista / Recepcjonistka

Obowiązki: Organizowanie pracy recepcji Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących Rezerwacja salek konferencyjnych Przygotowywanie identyfikatorów dla gości Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku również z zakresu maszyn...

Młodszy operator produkcji (m/k)

jakościowe i ilościowe wyprodukowanie zaplanowanych detali, produkcja zgodnie z wytycznymi dotyczącymi szczegółowych norm, które musi spełniać produkt, bieżące informowanie przełożonego o stanie prowadzonych prac. dyspozycyjność do pracy w systemie...

Księgowa / Księgowy

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko księgowego, któremu chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z prowadzeniem pełnej księgowości bilansowej i podatkowej, przygotowywaniem sprawozdań i deklaracji finansowych oraz wewnętrznych sprawozdań i...