Praca: Malarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Malarz budowlany
Miejsce pracy: Grodków
Numer: StPr/21/0105
OBOWIĄZKI:

Malarz budowlany wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: nie wymagany uprawnienia: niewymagane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Malarz budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grodków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

APLIKUJ TERAZ

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Sprzątaczka biurowa

sprzątanie powierzchni biurowej ok 500 m kw., 80 stanowisk pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Pracownik magazynowy / Magazynier

Twój zakres obowiązków: Terminowy rozładunek i załadunek towarów Zaopatrzenie produkcji, komplementacja zleceń Prowadzenie dokumentacji magazynowej Składowanie towarów wg. ustalonych zasad, praca z systemem czytników kodów kreskowych Dbałość o porządek...

Staż - opiekunka w żłobku

Pon-Pt 6.45-14.45 lub 8.45-16.45 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: Ukończony kurs opiekunki w żłobku lub studia pedagogiczne, cierpliwość