Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Magazynier
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0170
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, przyjmowanie dostaw, obsługa dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Konserwator

Prawidłowa obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, suszenia i rozładunku zbóż. Prowadzenie rozładunku i załadunku zbóż. Odpowiedzialność za prowadzenie procesu konserwacji zbóż. Stałe kontrolowanie jakości składowanej masy zbożowej i nadzór nad...

Specjalista ds. Obsługi Klienta (j. niemiecki)

Czym będziesz się zajmować? profesjonalną rozmową z Klientami zagranicznymi (infolinia przychodząca), odpowiadaniem na pytania Klientów, udzielaniem informacji Klientom, doradztwem oraz badaniem potrzeb w zakresie oferowanych produktów, obsługą...

Inżynier Mechanik

Główne zadania: prace remontowe i prewencyjne, usuwanie awarii w obszarze mechaniki utrzymania ruchu, modernizacja parku maszynowego i inne prace związane z nowymi projektami, projektowanie elementów maszyn, urządzeń i instalacji, sporządzanie specyfikacji i...

Sprzątaczka biurowa

sprzątanie powierzchni biurowej ok 500 m kw., 80 stanowisk pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak