Praca: Konstruktor - technolog obuwia bezpiecznego

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Konstruktor - technolog obuwia bezpiecznego
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:
opracowanie konstrukcji wzorów w systemie komputerowym, przygotowywanie i zatwierdzanie wzorów do produkcji, nadzorowanie prób nowych wzorów na produkcji, przygotowanie dokumentacji szablonowej do wzorów wdrażanych na produkcji, wykonywanie, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji konstrukcyjnej obuwia, stopniowanie wzorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie kierunkowe, min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, praktyczna wiedza z zakresu obuwnictwa mile widziana z konstrukcji obuwia bezpiecznego, dobra znajomość programów CAD do konstrukcji obuwia (NAXOS), znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel), umiejętność reagowania na problemy produkcyjne, precyzja oraz pełne zaangażowanie w wykonywaniu zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich