Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0379
OBOWIĄZKI:
Ważną kwestią jest też dobra znajomość branży transportowo-spedycyjnej oraz bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego. Dane stanowisko wymaga znajomości języka rosyjskiego, ponieważ w naszej firmie większość pracowników będzie posługiwać się językiem rosyjskim. Wymagane również organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska, przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz, kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania, planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych, kierowanie samochodem dostawczym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu