Praca: Kasjer- sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Kasjer- sprzedawca
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0097
OBOWIĄZKI:
- dbanie o prawidłowe oznaczenie towarów na sklepie- dbanie o prawidłowe wyselekcjonowanie towarów w sklepie- kontrolowanie jakości i terminów przydatności oferowanych towarów- zapewnienie kompletnej i poprawnej dokumentacji kasowej- prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych- znajomość obsługi kasy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku