Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Informatyk
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:
- administrowanie kontem na portalu społecznościowym FACEBOOK I TWITTER-administraowanie sklepem internetowym na platformie SHOPER- obróbka zdjęć i grafiki na potrzeby sklepu- administrowanie kontem na portalu ALLEGRO- udzielanie wsparcia technicznego dla klientów firmy- współpraca z innymi działami firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem, znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku