Praca: Elektromonter Instalacji i Urządzeń Systemów GPS

Ogłoszenie numer: 4672227, z dnia 2021-05-27

Atech s.c.

ATECH to spółka z długoletnim doświadczeniem, istniejąca na rynku od 1996r. Od początku działalności priorytetem jest jakość oferowanych produktów i usług. Ciągły rozwój techniki i zapotrzebowanie rynku na nowoczesne technologie pozwoliło na rozszerzenie wachlarza oferowanych usług i przyczyniło się do utworzenia oraz dynamicznego rozwoju działu GPS. Zajmuje się on wdrażaniem i utrzymaniem systemów do monitorowania parametrów pracy i zużycia paliwa przez pojazdy i maszyny technologiczne. W dziedzinie tej jesteśmy autorami wielu nowatorskich i specjalistycznych rozwiązań technicznych.

Elektromonter Instalacji i Urządzeń Systemów GPS

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

  • montaż instalacji oraz aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • wykonywanie połączeń sterowniczych i elektrycznych na podstawie projektów i schematów,
  • prace kontrolno-pomiarowe na obiektach.

Wymagania

  • wykształcenia elektrotechnicznego (kierunek: Elektrotechnika, Elektronika lub pokrewne),
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • uprawnień SEP min. do 1 kV (mile widziane),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie (od 25 lat na rynku),
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji powierzonych zadań,
  • pomoc w znalezieniu mieszkania.