Praca: Fakturzystka/pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Fakturzystka/pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0279
OBOWIĄZKI:
• organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii;• segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;• przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych; •sprawdzanie zapisów księgowych, uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami; • wprowadzanie do systemu finansowoksięgowego dokumentów; • kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentówkorygujących; • sprawdzanie rejestrów KPiR, VAT • wprowadzenie faktur do systemu księgowego, prowadzenie rejestru kontrahentów, wystawianie faktur sprzedaży; oraz innych dokumentów księgowych; • dbanie o prawidłowy i terminowy obiegdokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość praktyk i zasad księgowych[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień za zakresu księgowości

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku