Praca: Fakturzystka/pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Fakturzystka/pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0042
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie umów, rozliczanie miesięczne, rozliczanie dokumentacji finansowej firm
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE/OPEN OFFICE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku