Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Grodków
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grodków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Operator żurawia

Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych Dozowanie surowca drzewnego do rębaka Oczekujemy: Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym Mile...

Operator ładowarki

Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca drzewnego Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie Oczekujemy Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na ładowarkę kl. I Gotowości do pracy w systemie zmianowym Mile widziane...

Zastępca notarialny

- zastępowanie notariusza, w tym dokonywanie czynności notarialnych, wymienionych w ustawie Prawo o notariacie (sporządzanie aktów notarialnych sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie...

Tapicer

Zgodnie z zawodem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: oferta pracy dla osób do 30 roku życia