Praca: Stylistka paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Stylistka paznokci
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0821
OBOWIĄZKI:
stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Zastępca notarialny

- zastępowanie notariusza, w tym dokonywanie czynności notarialnych, wymienionych w ustawie Prawo o notariacie (sporządzanie aktów notarialnych sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie...

Tapicer

Zgodnie z zawodem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: oferta pracy dla osób do 30 roku życia

Pracownik biurowy

- prace biurowe, realizacja projektów, realizacja celów statutowych stowarzyszenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: co najmniej 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów

Dziewiarz

Zgodnie z zawodem Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętności manualne