Praca: Staż - księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - księgowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1433
OBOWIĄZKI:
pon- pt od 7-8 do 15-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera, programów WORD, EXCELL, Skrupulatność, dokładność

Miejsce pracy:

Opole


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Agent Nieruchomości

Co otrzymasz jako agent nieruchomości RE/MAX? wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe , dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem...

Staż - specjalista ds. reklamy i obsługi klienta

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: asertywność, komunikatywność, kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań, dobra znajomość pakietu MS Office, punktualność

Ślusarz

zcz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Staż - księgowa

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: podstawowa znajomość przepisów księgowych