Praca: Staż - księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Staż - księgowa
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1278
OBOWIĄZKI:
pon. - pt. 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

podstawowa znajomość przepisów księgowych

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Operator układarki do asfaltu / walca (m/k)

Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

Pracownik bitumiczny / elektronik / guzikowy (m/k)

Zadania: Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami Prace związane z robotami bitumicznymi Aplikuj jeśli: Pracowałeś przy układaniu nawierzchni asfaltowej Możesz pracować w delegacji w całej Polsce Znasz i...

Magister Farmacji

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym Oczekiwania? To proste! Chcemy z Tobą pracować,...