Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zębowice
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż, obsługa klienta, wprowadzanie towarów, kompletowanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca*
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zębowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 225 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Kierowca CE + HDS

Główne obowiązki Przewóz surowca drzewnego Krótkie trasy krajowe do 200 km w jedną stronę z codziennym powrotem do domu (system 2-zmianowy) Oczekujemy Prawo jazdy kat. C+E Doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych Uprawnienia UDT na HDS

Sekretarka ds. uczniów

obsługa uczniów, prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania , prowadzenie księgi uczniów, prowadzenie realizacji obowiązku nauki Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: Umiejętność organizacji na...

Monter izolacji przemysłowych

montaż / demontaż izolacji przemysłowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy...

Monter rusztowań

montaż - demontaż rusztowań Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio...