Praca: Sprzątaczka-staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Sprzątaczka-staż
Miejsce pracy: Zdzieszowice
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed wejsciem do budynku szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zdzieszowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach



NAJNOWSZE OFERTY PRACY W OPOLU I OKOLICACH

Asystent geodety - staż

Praca biurowa i w terenie, teren Krapkowic Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Specjalista ds. obsługi klienta

- czynności związane z obslugą klienta, fakturowanie, kompletowanie dokumentów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Język: niemiecki, w mowie - B1 -...

Pracownik serwisu smarowniczego

Zakres obowiązków: wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, konserwację oraz drobne naprawy urządzeń, wykonywanie serwisów smarowniczych, utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym, diagnozowanie usterek. Oczekiwania: wykształcenie min....