Praca: Specjalista pracy socjalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Specjalista pracy socjalnej
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. OPS w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Krakowska 16, Kontakt: 77 463 08 91, e-mail: awozniak@opsstrzelce.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich