Praca: Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 8874910, z dnia 2024-04-04

Jesteśmy Exlabesa!
Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.
Z przekonaniem, doświadczeniem oraz pewnością co do naszych możliwości zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych klientów, tak aby mogły zaistnieć długoterminowe relacje biznesowe. Wymaga to posiadania w zespole wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy pracują samodzielnie, są nastawieni na rozwiązania i rozwój osobisty. Umożliwia to niezawodną pracę od pierwszego kontaktu z klientem aż do terminowej realizacji, co jest szczególnie ważne. Działamy z myślą o każdym kto jest zmotywowany rozwijać się i tworzyć razem z nami, poprzez profesjonalne wdrożenie, szkolenia i wsparcie doświadczonych współpracowników. Dołącz do Nas!

O nas: pl.exlabesa.com/pl
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Tułowice

Opis stanowiska

  • weryfikacja zaksięgowanych faktur zgodnie z kontami księgowymi
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami i dostawcami w języku angielskim
  • sporządzanie raportów wewnętrznych oraz publiczno-prawnych
  • współpraca z innymi działami

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, ekonomicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
  • znajomość programu księgowego Optima
  • minimum 5-letnie doświadczenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w biurze, w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe benefity takie jak: darmowe bilety na mecze futsalu, spotkania i wyjazdy integracyjne, Wigilia pracownicza, zajęcia z języka angielskiego, firmowa odzież, dofinansowanie do szkoleń i kursów.