Praca: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • Prace gospodarcze
  • Dbanie o porządek
  • Obsługa prostych maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie drobnych napraw i konserwacji
  • Wykonywanie prac pomocniczych
Wymagamy:
  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Motywacji
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Sumienności i odpowiedzialności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat

Specjalista działu obsługi klienta inwestycyjnego

Obsługa klienta inwestycyjnego; Rozwiązywanie skomplikowanych spraw i niezgodności w istniejących portfoliach klienta; Współpraca z klientem oraz różnymi partnerami takimi jak banki i brokerzy. Nadzór nad działem księgowości zlokalizowanym w Indiach....

Pomoc kuchenna

zgodnie z zakresem obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Malarz elementów drewnianych

Malowanie elementów drewnianych drzwi i okien. Wykonywanie prac fizycznych na terenie zakładu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Magazynier

- przyjęcie towaru na magazyn z dostawą- wydawanie towaru z magazynu na salon sprzedaży obsługa programów RFID- sprawdzanie towar, inwentaryzacja magazynu- segregacja, układanie, metkowanie towaru- prace porządkowe zaplecza i całego salonu Wymagania...