Praca: Monter rusztowań

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Monter rusztowań
Miejsce pracy: Krapkowice
Numer: StPr/24/0576
OBOWIĄZKI:
Pomoc w montażu i demontażu rusztowań na inwestycjach obsługiwanych przez przedsiębiorstwo, transport materiału.Projekty realizowane przez przedsiębiorstwo na terenie Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych przy montażu i demontażu rusztowań przemysłowych
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka mołdawskiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka ukraińskiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka uzbeckiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka białoruskiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka tadżyckiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka azerbejdżańskiego
Uprawnienia: mile widziana znajomość języka hiszpańskiego
Uprawnienia: dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krapkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach