Praca: Monter rolet

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Monter rolet
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Kierowca / Kurier

Przewóz i dostarczanie towaru do klienta Prawo jazdy kategorii B Doświadczenie w prowadzeniu busów Komunikatywność Punktualność

Mechanik Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków: Utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym stanie technicznym, umożliwiających realizację zadań produkcyjnych Kontrola urządzeń i maszyn oraz pomieszczeń na terenie zakładu Dokonywanie napraw, konserwacji oraz smarowania...

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów...

Magister Farmacji

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów. Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie Odpowiedzialność i...