Praca: Mechanik Samochodowy

Mechanik Samochodowy
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka oraz naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych pojazdów,
  • Wykonywanie bieżących przeglądów oraz serwisowania według standardów producenta,
  • Przeprowadzanie napraw ogólnych oraz specjalistycznych, w tym układu napędowego, zawieszenia, hamulcowego, i innych,
  • Przygotowywanie pojazdów do sezonowych przeglądów,
  • Zapisywanie i raportowanie wykonanych prac,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i utrzymanie narzędzi w dobrym stanie.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne / zawodowe jako mechanik samochodowy lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość nowoczesnych technologii motoryzacyjnych,
  • Umiejętność czytania schematów mechanicznych i elektrycznych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Skrupulatność, dokładność i dobra etyka pracy.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Karta Multisport.
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.