Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Magazynier
Miejsce pracy: Grodków
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
wg wniosku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Grodków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Inspektor

Warunki pracy - budynek nieprzystosowany do osób z niepełnosprawnością fizyczną (brak wind i podjazdów); - stres w związku z wykonywaniem zadań służbowych pod presją czasu; - praca biurowa przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin. Zakres zadań...

Pomoc kuchenna

zgodnie z zakresem obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Magazynier

- przyjęcie towaru na magazyn z dostawą- wydawanie towaru z magazynu na salon sprzedaży obsługa programów RFID- sprawdzanie towar, inwentaryzacja magazynu- segregacja, układanie, metkowanie towaru- prace porządkowe zaplecza i całego salonu Wymagania...

Specjalista działu obsługi klienta inwestycyjnego

Obsługa klienta inwestycyjnego; Rozwiązywanie skomplikowanych spraw i niezgodności w istniejących portfoliach klienta; Współpraca z klientem oraz różnymi partnerami takimi jak banki i brokerzy. Nadzór nad działem księgowości zlokalizowanym w Indiach....