Praca: Kancelista

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Kancelista
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie, wpinanie korespondencji i dokumentów do akt spraw- przygotowywanie akt i dokumentów do archiwizacji- wykonywanie innych czynności administracyjno- biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, biegła znajomość obsługi komputera, w tym obsługa pakietu Office, obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku