Praca: Inżynier Budowy

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, pracujemy również na obiektach zabytkowych. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również publicznymi. W swojej ofercie wykonujemy obiekty „pod klucz” jak i „zaprojektuj-wybuduj”.

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • organizacja i przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych robót,
  • przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich,
  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów, zestawień materiałowych,
  • opracowanie wycen robót dodatkowych,
  • rozliczanie prac wykonanych przez podwykonawców,
  • udział w naradach technicznych,
  • bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane (mile widziani studenci ostatniego roku),
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • narzędzia niezbędne do organizacji pracy,
  • możliwość odbycia praktyk do uprawnień budowlanych,
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat,
  • w perspektywie - po zdobyciu uprawnień - praca na stanowisku Kierownika Budowy.