Praca: Elektromechanik

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Elektromechanik
Miejsce pracy: Opole
Zadania:
  • Utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych;
  • Diagnostyka;
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym;
  • Wykonywanie rutynowych kontroli;
  • Szybkie reagowanie na awarie.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie elektromechaniki lub pokrewne;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania schematów technicznych;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu elektryki i mechaniki;
  • Precyzja i dbałość o szczegóły;
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne;
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.