Praca: Twarożkarz - operator maszyn mleczarskich

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Twarożkarz - operator maszyn mleczarskich
Miejsce pracy: Łambinowice
Numer: StPr/21/0273
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie maszyn i urządzeń do produkcji, obsługa pras twarożkarskich, masielnicy, obsługa wanien twarożkarski, obsługa pras twarożkarskich, obsługa pomp na liniach nabiałowych, obsługa stacji mycia. Wyciąganie twarogu na wózki, odbiór twarogu z taśmy, obsługa wózków paletowych. Obsługa pralki przemysłowej, obsługa myjki, obsługa urządzeń myjących, mycie i dezynfekcja urządzeń i drobnego sprzętu produkcyjnego, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy. Możliwa praca w weekendy i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziana praca na produkcji i przy maszynach produkcyjnych, dyspozycyjność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, książeczka zdrowia sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Łambinowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie