Praca: Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/21/0150
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac tokarskich na tokarkach sterowanych numerycznie oraz ogólnego przeznaczenia, użytkowanie narzędzi i przyrządów pomiarowych specjalistycznych / praca trzyzmianowa i dni wolne, 160 godzin miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Miłe widziane: Dokładność, zręczność pracy w grupie, sumienność, czytanie rysunku technicznego, terminowość , dobry stan zdrowia,
Uprawnienia: gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu