Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Technik administracji
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Numer: StPr/22/0922
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ Oddział w Opolu - Inspektorat w Strzelcach Opolskich, 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Opolska 13 Kontakt: 77 549 37 20, e-mail: us.strzelce-opolskie@mf.gov.plOferta zawiera 4 wolne miejsca stażowe!
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Strzelce Opolskie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich